My Topuk Hakkında

 

Yılların birikimiyle tecrübelenen usta ellerde, tutkuyla yapılan kadın ayakkabı modelleri düşünün. Estetik ve kaliteyi mükemmel işçilikle harmanlayan, modanın trendlerini her zaman takip eden usta eller. MyTopuk, işte bu usta ellerden çıkan harika ayakkabı modellerini arayan güçlü kadınların online ayakkabı tedarikçisi olmak için yeniden yapılanıyor. 

 

Asla azıyla yetinmiyoruz; her gün dünya modasını yakından takip ediyor, son trendleri araştırıyor, ünlülerin tercihleri analiz ediyor, sosyal medya ve sokak modasında öne çıkan akımları birleştiriyoruz ve yepyeni tasarımlar yaratıyoruz. Her tasarımımızda cesur ve yenilikçi olmaya odaklanıyor, dünya modası ile sokak tarzını harmanlıyor ve tüketici kitlemizin zevklerine uygun ayakkabılar üretiyoruz. Motivasyonumuzu moda aşkımız, yeniliklere duyduğumuz heyecan ve fark yaratma arzumuz ile her zaman dinç tutarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin yollarınızı arıyoruz.

 

Biz sadece moda değiliz, hızlı moda'yız. Kendimiz tasarlıyor, Türkiye'de üretiyor ve en kısa sürede müşterilerimize sunuyoruz. Biz alışveriş yapmanın ve iyi görünmenin bir lüks değil, bir ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden de her zaman ulaşılabilir ücretlerle ürünlerimizi satışa sunuyoruz. Son mode trend ayakkabıları en uygun fiyatla üretmeye çalışıyor ve direkt olarak atölyelerimizden müşterilerimize sunuyoruz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR