Siparişim Bana Ne Zaman Ulaşır?


Mytopuk.com 'dan hafta içi saat 16:00 ve cumartesi saat 10:00'dan önce vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmekte ve kargonun gönderileceği şehre bağlı olarak Mng Kargo tarafından 2-7 iş günü içinde teslim edilmektedir.


İade Ödemem Nasıl Gerçekleşecek ?İadeniz, ödemeniz,ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır. Örneğin,ödemenizi Havale/EFT yada Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir; ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir.Bu prosedür,Mytopuk.com tarafından değil,bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün bize ulaştıktan sonra yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise iade ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Satın Alınan Ürün İade Etmek İstiyorum,Ne Yapmalıyım?


Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

-İade edeceğiniz ürünü, faturası ile birlikte,ürünün kullanılmamış hali, Faturanın arkasında bulunan iade formunu doldurarak Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Mng Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.İade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected] adresine veya +90 553 032 8877 Whatsapp Hattına yazabilirsiniz.

Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.


İade Süresi


Müşterilerimiz, 4077 nolu Tüketici'nin Korunması Hakkında Kanuna bağlı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in 7. maddesi uyarınca yedi (7) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin mesafeli satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.


Kapıda Ödeme Yapabilir Miyim?

Kapıda ödeme kolaylığı ile Mytopuk.com 'dan alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR